Як вибрати бойлер? 


       При виборі бойлера слід враховувати:

- обсяг бака;

- розміри приміщення;

- тип установки;

- матеріал з якого виготовлено стіни

Обсяг бака

Який обсяг бака потрібен Вам? Виходимо з того, що одна людина витрачає в день від 60 до 100 літрів води, а якщо у Вас маленькі діти, то сміливо збільшуйте витрата в півтора рази. Гаряча вода розбавляється холодної наполовину, в результаті - кожного члена Вашої сім'ї потрібно буде від 30 до 50 літрів.

Розміри приміщення
     Перед покупкою бойлера потрібно спланувати, де він буде розміщуватися і як (горизонтально або вертикально).

Тип установки-буває настінний і підлоговий.
     
Монтаж бойлера на стіну проводиться за допомогою спеціальних анкерів, які кріпляться до стіни. Вибираємо «зону» в невживаному просторі. Зазвичай над унітазом. Труби до них підводяться знизу.

Існують бойлери, які кріпляться до стіни в горизонтальному положенні. Їх розміщують навіть під стелею, для економії місця в приміщенні. Недоліком при такому виконанні, є обмеження обсягу бака і менш якісна в порівнянні з вертикальними, терморегуляція.

Покриття водонагрівачі - мабуть, найбільш надійні і місткі пристрої, але вимагають для розміщення багато місця. Такі моделі доцільно купувати в заміський будинок або в тому випадку, якщо у вас простора квартира.

Існують моделі водонагрівачів, спеціально призначені для розміщення в кухонній шафі. Такий бойлер захований від очей і не псує інтер'єр.

Матеріал з якого виготовлені стіни.

При виборі типу установки слід враховувати і якого матеріалу у Вас стіни. Наприклад, при обсязі бойлера -100 літрів, його маса може перевищувати 120-130 кг. У зв'язку з цим монтаж буде складним в каркасних будівлях і деяких старих багатоквартирних будинках. Отже- на стіни з гіпсокартону установка неможлива