Консультація менеджера

Крамниця водонагрівачів Vodonagrivach 🚚Доставка по м.Дніпро - Безкоштовно!

Історія компанії Ariston

Історія Ariston

Ariston – значить найкращий!

Сьогодні компанія Ariston Thermo Group – великий міжнародний холдинг, світовий лідер у галузі опалювального та водонагрівального обладнання. До складу холдингу входять 42 компанії з 27 країн, 18 виробничих майданчиків та 14 дослідницьких центрів. У 2010 році обсяг продажів Ariston Thermo Group становив 1,2 мільярда євро, 45 мільйонів євро було інвестовано у дослідження та розробку нового обладнання. Усього за минулий рік було продано 6,4 мільйона одиниць побутової техніки та 36 мільйонів компонентів.

Ariston: історія успіху
Історія компанії почалася в 1930 році, коли італійський інженер Арістид Мерлоні відкрив у містечку Фабріано, де сьогодні розташовується головний офіс Ariston Thermo Group, фабрику з виробництва ваг, пізніше розширивши асортимент за рахунок газових балонів і електронагрівачів.

У 60-х роках минулого століття сім'я Мерлоні створює торгову марку Ariston, що в перекладі з грецької означає «найкращий». І, виправдовуючи своє звучне ім'я, вже через десятиліття марка Ariston стає провідним брендом побутової техніки в Італії, а ще через десять років займає лідируючу позицію на європейському ринку.

Сьогодні Ariston Thermo Group володіє багатьма відомими торговими марками: Elco, Cuenod, Rendamax… Комплектуючі для опалювальних котлів та електричних водонагрівачів виготовляються під брендом Thermowatt, а самі водонагрівачі, опалювальна техніка та кондиціонери – під марками Chaffotea і, href="kupit-bojler-ariston.php">Арістон.

Устаткування для комфорту

Мета Ariston Thermo Group – підвищення рівня комфорту за рахунок застосування найдосконаліших технологій, що забезпечують високу якість та ефективність продукції у поєднанні з мінімальним впливом на довкілля. Енергоефективність та надійність обладнання Ariston визнані у всьому світі, доказ того – використання його при проведенні заходів міжнародного рівня, таких, як Олімпіада в Пекіні у 2008 або виставка World Expo у Шанхаї у 2010. Високо цінують побутову техніку Ariston та пересічні споживачі. Щороку 6 мільйонів сімей у 150 країнах обирають продукцію цієї марки, всього на сьогоднішній день їй користуються понад 200 мільйонів людей.

Не останнє місце в ряді устаткування, що випускається компанією, що створює комфорт і покращує якість життя, займають електричні водонагрівачі.

Водонагрівачі накопичувального типу економічні та прості в установці та експлуатації. Для їх підключення достатньо наявності електричної розетки. На нагрівання води витрачається не більше 3 кВт/год, гарячу воду можна провести і у ванну кімнату, і на кухню.