Консультація менеджера

Крамниця водонагрівачів Vodonagrivach 🚚Доставка по м.Дніпро - Безкоштовно!

Історія компанії Eldom

Історія Eldom

ТОВ „ЕЛДОМІНВЕСТ” – Болгарія засновано у 1987 р. За 33 роки свого існування компанія утвердилася в Болгарії як одне з успішних підприємств та стала лідером у виробництві та торгівлі електропобутовими та газовими приладами в країні, маючи частку на ринку понад 70%.

Завод розташований у промисловій зоні міста Варни, яке є морською столицею Болгарії, другого за темпами економічного розвитку міста після столиці – Софії.
Загальна площа трьох виробничих районів компанії Елдомінвест складає 42 000 кв. м. У компанії працює 540 висококваліфікованих спеціалістів. Виробнича потужність компанії складає 500 000 приладів на рік.

Машини та потокові лінії компанії ЕЛДОМІНВЕСТ є частиною нового та сучасного обладнання, що відповідає сучасним технологічним вимогам. Всі процеси знаходяться під строгим контролем та відповідно до сертифікованої ISO 9001 - ISO 14001 системи управління якістю. При виробництві кінцевого продукту застосовуються високоякісні матеріали та комплектації, сертифіковані згідно з європейськими нормами. Разом з тим висока якість продукції гарантується і зусиллями інженерно-технічних фахівців конструкторсько-технологічного та дизайнерського відділу компанії.Колектив ЕЛДОМІНВЕСТ має у своєму розпорядженні можливості розробляти інструментальне та виробниче екіпірування, технологічне обладнання та вироби відповідно до специфічних вимог клієнта.

Проектні та післяпроектні випробування здійснюються у лабораторії компанії. Таким чином, термін від моменту завдання клієнта до реалізації нового продукту на ринку становить 6 місяців та забезпечується замкнутість виробничого циклу.

ЕЛДОМІНВЕСТ є виробником електричних водонагрівачів найширшого асортименту вироблених моделей у країнах Центральної та Південно-Східної Європи, що охоплює понад 250 моделей водонагрівачів:

Акумулюючі об'ємом від 5 до 2000 літрів під тиском, з внутрішнім баком з емальованим покриттям або з нержавіючої сталі, для вертикальної або горизонтальної установки;

Проточні водонагрівачі (моментального нагрівання) для кухні, ванної та комбіновані;
Високоефективні водонагрівачі від 80 до 2000 л, комбіновані з теплообмінником, що дозволяють підключення до альтернативних джерел енергії – сонячних колекторів, газових або центральних (локальних) систем опалення.
Компанією були створені перші в Болгарії водонагрівачі з внутрішнім баком з емальованим покриттям, а також перший водонагрівач з електронним (мікропроцесорним) керуванням та цифровим дисплеєм.

ЕЛДОМІНВЕСТ є також і першим болгарським виробником кухонних плит із склокерамічною варильною панеллю.Моделі на електриці - це єдині болгарські прилади такого типу, які мають клас ефективності енергоспоживання - А. Компанія виробляє також і сучасні варильні панелі, що вбудовуються, - електричні, комбіновані, повністю на газу.
У Крім стандартної виробничої програми, компанія виробляє суднові водонагрівачі для установки на яхтах, повністю виконані із спеціальної нержавіючої кислотостійкої сталі, які за результатами випробувань, проведеними престижним норвезьким тематичним журналом про суднове обладнання для яхт Batmagasinet, займають перші місця у світі за надійністю та ефективності.
Всі вироби мають маркування та сертифіковані відповідно до вимог специфічних місцевих розпоряджень. Більше 50% виробленої ЕЛДОМІНВЕСТ продукції призначено для експорту до країн ЄС, Близького Сходу та США. На ринках вищезгаданих країн наша продукція користується великим попитом завдяки надійності, високій якості та привабливому зовнішньому вигляду. На цих головних пріоритетах ґрунтується політика компанії.

Щорічно ЕЛДОМІНВЕСТ представляє свою нову продукцію на найпрестижніших міжнародних виставках у галузі опалювальної техніки - ISH (Франкфурт) та MCE (Мілан).