Консультація менеджера

Крамниця водонагрівачів Vodonagrivach 🚚Доставка по м.Дніпро - Безкоштовно!

Історія компанії Gorenje

Історія Gorenje

Назва компанії Gorenje походить від села Гореньє, де й була заснована компанія у 1950 році. Словенська машинобудівна компанія, нині відомий виробник побутової техніки зі штаб-квартирою у Веленні, розпочинала свій шлях із випуску сільськогосподарського обладнання.

Тепер компанія входить до десятки найбільших виробників побутової техніки в Європі з виробництвом 1,8 млн. одиниць побутової техніки щомісяця. Приблизно 95% усієї техніки, що виробляється на заводах Gorenje, вирушає за кордон, тобто компанія є солідним експортером продукції.

Спочатку компанія мала лише невелику майстерню з виробництва техніки для сільськогосподарських робіт. Однак через 8 років майстерня перетворилася на виробництво плит на твердому паливі. 1961 став примітним для компанії тим, що були здійснені перші поставки продукції до Німеччини. Потім компанія Gorenje опанувала виробництво сучасних на той момент компресорних холодильників і навіть кухонних меблів.
Успіхи компанії дозволили також у 1970-80-х роках вийти їй і на американський ринок. Більше того, за цим були відкриті численні філії компанії в країнах Східної Європи. У 2006 році Gorenje об'єднала свої активи із чеською компанією Mora Moravia, яка також спеціалізується на випуску побутової техніки найвищого класу.

Зараз компанія виробляє за рік понад два мільйони одиниць побутової техніки. У тому числі приблизно 900 тисяч плит, варильних поверхонь та духовок, 1 мільйон холодильників, 500 тисяч пральних машин та іншого обладнання, яке має попит. У тому числі й українці.

Компанія з права називається найбільшим експортером техніки для дому по всій планеті. Причому все це відрізняється великою різноманітністю товарів. Gorenje - це і окрема техніка. Наприклад, винні шафи, сушильні машини, плити, морозильні камери, холодильники, пральні машини. Gorenje - це і вбудована техніка. Наприклад, мікрохвильові печі, кава-машини, пароварки духовки, варильні панелі, холодильники, витяжки, посудомийні машини, декоративні панелі.
Gorenje - це і кліматична техніка типу водонагрівачів, радіаторів, газових конвекторів. Gorenje - це і мала побутова техніка типу мікрохвильових печей, хлібопічок, пароварок, чайників. Споживачів, у якій країні вони перебували, цілком влаштовує, що з кожного вироби — доступна ціна. Вони також цінують швидкий якісний сервіс, як і доступність комплектуючих та запасних частин.